معرفی مجموعه تاج اسکیپ روم

اگر به بازی های اتاق فرار (اسکیپ روم) علاقه مند هستید، به شما مجموعه تاج اسکیپ روم را معرفی میکنیم. مجموعه تاج اسکیپ روم، به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در پاییز ۱۳۹۸ با هدف طراحی و اجرای بازی های فکری معمایی و اتاق فرارشکل گرفت. سپس، در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی نماید. طراحی و اجرای بازی‌های اتاق فرار و همچنین بازی‌های معمایی در فضای واقعی، هدف این مجموعه بوده و برای شما لحظاتی هیجان انگیز را فراهم می کند. مجموعه تاج اسکیپ روم، جزو پنج اتاق فرار ترسناک تهران است که در خیابان ستارخان قرار دارد و دارای دو اسکیپ روم فوق العاده میباشد. همچنین این مجموعه درنظر دارد در آینده ای نزدیک از بازی های جدید خود رونمایی کرده و اسکیپ روم های جدیدی به مجموعه اضافه نماید.

بازی های مجموعه تاج اسکیپ روم

همانطور که گفته شد، مجموعه تاج اسکیپ روم در حال حاضر دارای دو بازی اتاق فرار با نام های اتاق فرار ویروس و اتاق فرار خونه جنی می باشد. هر یک از این اتاق ها سناریوی خاص خود را داشته و با داستانی متفاوت شما را سرگرم خواهند کرد. در ادامه به معرفی هر یک از این اسکیپ روم ها خواهیم پرداخت.

اتاق فرار ویروس

اتاق فرار ویروس که اولین بازی اتاق فرار در مجموعه تاج اسکیپ روم میباشد، ژانری ترسناک و دلهره آور دارد و از لحاظ سختی، دارای نمره 8 از 10 است. در واقع میتوان گفت که چالش های نسبتا دشواری در اسکیپ روم ویروس، در انتظار شماست. میزان هیجان در این بازی بسیار بالا بوده و با توجه به دلهره آور بودن سناریو، در دسته ی اسکیپ روم های ترسناک قرار می گیرد. داستان اتاق فرار ویروس، حکایت از افرادی است که در سال 2020 به یکک ویروس ناشناخته دچار شده اند و سازمان جهانی بهداشت، جهت انجام تحقیقات و آزمایش و کشف ویروس، این افراد را به یک تیم پزشکی تحویل میدهد. نقش شما در این اسکیپ روم از جایی شروع میشود که رییس این تیم تحقیقاتی یکی از نمونه ها را به مطب شخصی خود انتقال میدهد و … . برای اینکه بدانید، در اتاق فرار ویروس چه چیزی در انتظار شماست، گروه های 4 تا 8 نفره ای تشکیل دهید واز هیجان بی نظیر این بازی لذت ببرید. هزینه بلیط برای هر نفر جهت شرکت در بازی اتاق فرار ویروس نیز مبلغ 60 هزار تومان میباشد.

اتاق فرار خونه جنی

اتاق فرار خونه جنی درتاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ به بازی های مجموعه تاج اسکیپ روم اضافه شد و از همان روز اول با استقبال بی نظیری مواجه گردید. میزان هیجان و ترس در این اسکیپ روم بسیار بالا بوده و جزو اتاق فرارهای سخت محسوب میشود. سناریوی اسکیپ روم خونه جنی بر اساس داستان کلبه جن زده ی معروف در شهر انزلی طراحی شده است که در آن فردی که از خونه جنی جان سالم به در برده است از شما درخواست دارد که به او کمک کنید دوباره به آن خانه برگردد و راز آنجا را برملا نماید. این اتاق فرار، یکی از ترسناک ترین اسکیپ روم های شهر تهران، میباشد که شما باید با غلبه بر ترس و دلهره خود، از خانه تسخیر شده جان سالم به در برده و راز عجیب آن را کشف نمایید. جهت شرکت در این اسکیپ روم، میتوانید گروه های 4 تا 6 نفره تشکیل دهید وبا رزرو اتاق بازی از طریق وب سایت مجموعه تاج اسکیپ روم، ساعات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید. محدودیت سنی برای شرکت در این اتاق فرار +16 سال بوده و هزینه بلیط آن 70 هزار تومان می باشد.

پروتکل های بهداشتی مجموعه تاج اسکیپ روم

در مجموعه تاج اسکیپ روم به سلامت تمام افراد حاضر در محیط از قبیل مراجعه کنندگان و کارکنان توجه شده و پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا به طور جدی رعایت میشوند. به طوری که، تمامی اتاق های بازی، لوازم و سرویس های بهداشتی به طور مرتب و هر یک ساعت یک بار ضد عفونی شده و تمامی بخش ها دارای سیستم تهویه مناسب می باشند. همچنین، مایع دستشویی و مواد ضدعفونی کننده در اختیار مراجعه کنندگان قرار گرفته وامکان استفاده از وسایل مشترک برای مراجعه کنندگان در لوکیشن بازی وجود ندارد.

راه های ارتباطی با مجموعه تاج اسکیپ روم

جهت رزرو بلیط و اطلاعات بیشتر راجب این مجموعه اتاق فرار میتوانید به وب سایت رسمی این مجموعه مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 09019900109 تماس بگیرید. آدرس و ایمیل مجموعه نیز به شرح زیر میباشد: